KONST / Litografier / Färglitografi 9917185
nr 991 7185
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), torgmotiv, 205/210, signerad, motivet: 44x60
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:20:32
2/11 10:22:13
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm